Nie Usiedzę w Miejscu!

Nie Usiedzę w Miejscu!
..pokaż dziecku świat!

piątek, 16 grudnia 2016

Foto książka - super pomysł na przechowywanie wspomnień


W przedświątecznym szaleństwie wybieramy zdjęcia do kalendarzy dla rodziny, przebieramy tonę fotek z mijającego roku, w pocie czoła projektujemy w aplikacji nasze prezenty gwiazdkowe..wysyłamy i czekamy. Odetchnęliśmy gdy kurier zapukał do drzwi z przesyłką..
I już myśleliśmy, że mamy to z głowy a wtedy dostajemy cynk od przyjaciela:
"hej podsyłam linka, można dostać za free fajną foto książkę.. :)"
"o nieeee znowu" myślę w pierwszej chwili przypominając sobie walkę z aplikacją do projektowania.. ale po zastanowieniu.. czemu nie!
W końcu nam też się coś należy! Foto książki zawsze robimy na prezent a może czas zrobić coś dla nas:)
Tak więc wchodzimy w to i zaczynamy tworzyć foto album pamiątkowy razem z Saal Digital Polska.
Album w temacie The Best of.. Nie Usiedzę w Miejscu !

Na początek aplikacja do ściągnięcia ze strony, bardzo prosta i przejrzysta w użyciu. Zdecydowanie przyjazna dla użytkownika i bardzo intuicyjna.
Łatwy dostęp do folderów ze zdjęciami w oknie dialogowym, nie trzeba ładować zdjęć tylko dodajemy bezpośrednio z folderu do projektu. Ponadto co spodobało nam się również:

  • urozmaicone szablony i gotowe układy stron ( np. generalne, ślub, dziecko, urlop)
  • łatwość w dopasowywaniu gotowych szablonów do swoich potrzeb
  • bardzo bogaty wybór tła
  • ciekawe i różnorodne czcionki
  • szeroki wybór klipartów do dodania dla chętnych
I uff znowu wyzwanie przejrzenia folderów zdjęć z ostatnich 5 lat ! To sobie narzuciliśmy target!  :)
Już kilka nocy później mieliśmy gotowy projekt! Czas nas gonił bo żeby skorzystać z promocji musieliśmy skompletować zamówienie w 14 dni.

Pomimo gorącego okresu przedświątecznego, praktycznie po 5 roboczych dniach od złożenia zamówienia, paczka kurierska z naszą foto książką ląduje prosto w naszych rękach!

Od razu rzucamy się na przesyłkę i co nas od razu pozytywnie zaskoczyło, książka była dodatkowo zapakowana w folię więc nie nawilgła w transporcie.Generalnie zamówiony album jest bardzo dobrze wykonany na świetnej jakości papierze. Wcześniejsze nasze foto książki takiego wrażenia nie robiły.
Nasza książka ma wymiar 28x28 cm z cienkimi stronami, ale nawet cienkie są dość sztywne, co zapobiega niszczeniu podczas oglądania. Wybrana przez nas okładka matowa jest miła w dotyku i elegancka. Zdjęcia mają wyraźne i soczyste kolory. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanego albumu i trudno nam znaleźć obszar który jest niedoskonały ;) Może jedynie to, że gdybyśmy wiedzieli, że efekt będzie taki pozytywny zamówilibyśmy więcej stron, żeby móc wertować je bez końca !


Gorąco polecamy wszystkim szukającym dobrego jakościowo albumu na niepowtarzalne wspomnienia!
 #saaldigitalpolska #recenzja Brak komentarzy:

Prześlij komentarz