Nie Usiedzę w Miejscu!

Nie Usiedzę w Miejscu!
..pokaż dziecku świat!

niedziela, 10 maja 2015

Trzonka Kids Expedyszyn

Jeszcze nie ostygliśmy po majówce a już kolejna okazja do ulubionej wycieczki..:)
Wujek Ufok zorganizował wspaniały jednodniowy wypad w Beskid Mały, dla wszystkich którym nie straszne łażenie po górach z dzieciakami:)

Pogoda straszyła deszczem i wahaliśmy się do ostatniej chwili, jednak decyzja zapadła że "jakoś to będzie".
Pierwszy raz chyba tak się nam udało, że zapowiadany deszcz się nie wydarzył:) co za szczęście!


Pogoda była idealna do wędrówki, toteż po tłumnym zebraniu się na parkingu, podążyliśmy znanym Ufockim szlakiem na Trzonkę. Nikt nie mówił że będzie lekko, błotko na trasie było spore:)Kinga miała radochę, bo tym razem wędrowała ze swoimi kuzynkami oraz poznanymi już wcześniej na szlaku koleżankami :) Zasilona krótką drzemką w nosidle, połowę trasy wmaszerowała sama z dziewczynami.

Zaledwie po 2,5h dotarliśmy pod Chatkę pod Limbą, gdzie już na dobre trwała biesiada w plenerze. Dzieci rozpierzchły się po terenie wokół chatki (kto by pomyślał bo dopiero były zmęczone trasą).


Z koleżanką z szafy :)Po złapaniu oddechu, odśpiewaniu "mam tę moc" zebraliśmy się przy ognisku, ażeby na obiad upiec kiełbachę z patyka. Mniam!


Część ekipy pozostawała na następny dzień, a my podobnie jak większość wracaliśmy w dół po plenerowym obiedzie. Nawet jednodniowy wyjazd daje energię i powoduje że mała wspomina wycieczkę przez kolejne dni.


Dziękujemy uczesnitkom i organizatorowi Ufokowi! Inicjatywa Expedyszyn jest zacna i kto nie był niech żałuje, ale nie martwcie się kolejna edycja na Potrójną już w lipcu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz