Nie Usiedzę w Miejscu!

Nie Usiedzę w Miejscu!
..pokaż dziecku świat!

niedziela, 18 sierpnia 2013

BAŁKANY 2013

Na nasze tegoroczne wojaże wybraliśmy rejon Bałkanów - w sam raz na pierwszą z prawdziwego zdarzenia objazdówkę z Kingą.
Ambitne plany udało się zrealizować w całości co zasługuje na pochwałę zwłaszcza dla najmłodszej, która dzielnie znosiła podróże autem, upały oraz co dzień inny plan dnia i ciągłe przemieszczanie się. Zero problemów z aklimatyzacją, czy góry czy morze, kwatera czy campsite:)

Nasz plan obejmował: tydzień na Słowenii ( 4 dni w górach, 3 dni nad morzem), 2 dni we Włoszech (Wenecja) i na końcu 4 dni na Chorwacji. Noclegi zaplanowaliśmy częściowo na kwaterach a częściowo na kempingach. Namiary znajdziecie w Sprawdzone lokum.

Zarówno my jak i Kinga zdaliśmy celująco egzamin z życia pod namiotem, co dobrze rokuje na przyszłość:)
Kinga penetrowała majdan nie tylko wokół naszego namiotu, ale również sąsiadom:)Wszędzie jednak znalazła przyjaciół nowych dla siebie i dla nas,gdyż jak już wcześniej pisałam małe dziecko powoduje że łatwiej rozpocząć rozmowę z nieznajomymi.

Chorwacja i Wenecja to destynacje do których nie trzeba nikogo przekonywać, jednak co do Słowenii chciałam gorąco polecić ten niedoceniany kraj mijany tranzytem w drodze na Chorwacje. Piękne krajobrazy, mili ludzie, dobre drogi , każdy znajdzie coś dla siebie:)

Wspomnienia i parę zdjęć z najpiękniejszych miejsc znajdziecie w kolejnych wpisach.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz