Nie Usiedzę w Miejscu!

Nie Usiedzę w Miejscu!
..pokaż dziecku świat!

sobota, 16 marca 2013

AUSTRIA

Ten wpis jest dla wszystkich, którzy wachają się czy z maluchem da się skorzystać z sezonu narciarskiego.
Otóż wystarczy trochę chęci i organizacji i gotowe:)Trzeba pogodzić się też z faktem że nie będzie to już łojenie od rana do zmierzchu na stoku ale zawsze lepiej tak niż w ogóle :)

Po 2 latach nadszedł czas by wrócić do sportów zimowych. Padło na Austrię bo bliżej niż Włochy czy Francja a 800km w samochodzie już było nielada wyzwaniem dla małej. I w tym przypadku Kinga nas zaskoczyła gdyż łyknęła te kilometry elegancko i chrzest bojowy zaliczony.
Flachau

Miejscówkę we Flachau mogę spokojnie polecić wszystkim rodzinom gdyż zaplecze i wyposażenie było dostosowane (łóżeczka,przewijaki,krzesełka) a także plac zabaw za domem i w domu w osobnym pokoju.
Razem ze znajomymi dzień mieliśmy podzielony na pół i gdy dwójka jeździła na nartach, drugie połowy zajmowały się dziećmi i koło południa zmiana . W ten sposób każdy poszusował po pół dnia (na jednym karnecie),dzieciaki miały opiekę a kondycyjnie to nam wystarczało.

Mała codziennie miała pod dostatkiem emocji w nowym miejscu, na spacerach po okolicy oraz nawet podczas wyjazdu gondolą do górnej stacji kolejki. Apartament był też na tyle duży że mogły z Sarą szaleć do woli wieczorami.
Wyjazd gondolą

na stoku


AustriaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz